پرانیک هیلینگ یا همان انرژی درمانی طبیعی چیست؟

هنگام درمان، نیروی ریکی در بدن شخص انتقال دهنده، جاری شده و از دستانش خارج میشود و زمانی که به بدن شخص گیرنده انتقال مییابد خود را به صورت احساسی از گرما یا سوزش خفیف نشان می دهد. وقتی درمانگر دستانش را آرام رو یا بالای نقاط هدف قرار میدهد، انتقال انرژی اتفاق میافتد. در روش ریكی درمانگر دست هایش را بر روی نقاط خاص و پر اهمیتی كه شناخته شده اند قرار می دهد و یا آن را با فاصله بر بالای بدن نگه می دارد. اما چاکراهای کف دست و کف پا را نباید تثبیت کرد. با انتخاب و تحریك نقاط یا یك منطقه دقیق بر روی دست یا پا میتوان به نتایج قابل توجهی در درمان عضو هدف دست یافت.این تحریكات میتواند از طریق سوزن های مخصوص، فشار، ماساژ و دانه های گیاهی صورت گیرد. همچنین بخش پشتی دست نیز قسمت پشت و کمر را در بر دارد. به عبارت دیگر اعمال شرعی که در متون دینی به آن ها سفارش شده است؛ هم همین تاثیرات را دارد. تمامی این دوره ها در موسسه تجسم خلاق زیر نظر دکتر آرام به صورت گام به گام و کاملا کاربردی آموزش داده می شود.

انجام تکنیک ها به صورت عملی زیر نظر دکتر آرام پشتیبانی این دوره یکساله است. فایل صوتی تکنیک ها این دوره کاملا عملی است پس پیشنهاد می کنیم جلسات عملی را از دست ندهید. بنابراین هما طور که یک سیم حامل جریان الکتریکی در اطراف خود دارای یک میدان الکترومغناطیسی می باشد یک شعاع نوری مادی نیز در اطراف خود یک میدان موجی غیرمادی ایجاد می نماید که از طریق آن می توان یک منبع مطمئن امواج غیرمادی را جهت انرژی درمانی به دست آورد. با توجه به این موضوع انرژی درمانی در بیماران مبتلا به سرطان باید از الگوهایی استفاد نماید که به افزایش تابش های مادی از بدن انسان منجر شود بنابراین استفاده از اشعه های مادی در از بین بردن سلول های سرطانی خود می تواند باعث ایجاد تغییرات مجدد در آن ناحیه شود و نتیجه معکوس به دنبال داشته باشد و به همین دلیل است که اغلب این روش ها جواب قطعی و نهایی نمی دهد. به طور مثال انرژی درمانی یکی از این موارد است.

حیوانات بهوسیله امواج موجود در طبیعت که بهصورت موسیقی در فضا پخش میگردد، با رفتن به یک محیط امن و یا با استفاده از گیاهان و ترکیبات معدنی، خود را معالجه مینمایند. استفاده از انرژی های غیرمادی یا امواج غیرمادی توسط درمانگر باید تابع شرایط بیمار باشد. یکی دیگر از منابع دریافت امواج غیرمادی استفاده از مکانیزم خلاء در تولید امواج غیرمادی می باشد. افزایش تابش های مادی بر بدن موجودات زنده فضای مادی را در بدن موجودات زنده افزایش می دهد و این موضوع در ابعاد نانو باعث گیراندازی ذرات مادی در بدن می شود و بدن نمی تواند به خوبی امواج مادی اضافی خود را دفع نمایند و این موضوع به دلیل کاهش یک فضای غیرمادی کوانتمی در اثر تابش های مادی می باشد. فضاهای غیرمادی باعث فرار ذرات مادی می شود و این موضوع به دلیل عدم امکان حضور ذرات مادی در فضای غیرمادی می باشد. یک لامپ خلاء در این خصوص بسیار مناسب است و به شدت امواج غیرمادی محیط را به سمت خود جذب می نماید و با هدایت این امواج بر روی هدف مورد نظر می توانیم از این امواج جهت کاهش غده سرطانی استفاده نمود.

این مبنا در عمل بسیار قوی ظاهر شده و در تشخیص و درمان بیماری ها کارساز بوده است . خیر، دوره ی پرانیک شامل ۵ دوره می باشد که دوره مقدماتی آن کمی شباهت به ریکی دارد ولی مابقی تکنیک ها کاملا متفاوت و پیشرفته تر است. با توجه به همین موضوع است که می توان ایجاد نقص افزایش مادی (سرطان) را مورد بررسی قرار داد. محیط شفابخش در مراکز درمانی به معنی ایجاد فضایی است که تأثیرات مثبتی بر درمان بیماران داشته باشد. هنر باستانی شفا در اغلب ادیان، آئین ها و قوم های کهن به شکلی فرا گیر، به کار گرفته شده است. سری تمرینات آسانا با متعادل نمودن پیام های عصبی و خونی ،که به غدد می رسند،و نیز با ماساژملایم تمام غدد و اندام ها ،وظیفه ی اندام های مربوطه را تنظیم نمایند.پرانایاما انرژی بدن را کنترل می کند و اجازه می دهد تا نیرو های حیاتی به آن مناطقی که به انرژی بیشتری احتیاج دارند جریان یابند.سپس مغز،لوزالمعده و سایر اندام ها قادر خواهند بود تا به طور خود آگاه و سیستماتیک ،تجدید حیات نمایند. پس انرژي درماني براي خود اصولي دارد و كسانيكه ادعا ميكنند توانايي انجام اين روش را دارند بايد با تكنيكهاي علمي و عملي آن كاملاً آگاه باشند و بر روي آنها تسلط يابند.

دیدگاهتان را بنویسید